DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

ART AGENCY FALTUSI

ARCHÍV AKCÍ


Archív akcí Art agency Faltusi

Cyklus přednášek s Robertem Novým v jindřichově Hradci, v Českých Budějovicích a v Třeboni-astrolog a tantrik-2006-témata: Tantra, Drahé kameny.

Cyklus Přednášek  Miroslavy Faltusové v Jindřichově Hradci, v Českých Budějovicích od roku 2006-témata: Alternativní léčení, Astrologie, Tarotové karty, Numerologie.

Cyklus pravidelných přednášek od roku 2008-cca 4 roky v Českých Budějovicích v obchodě a galerii Art shop Babylon-témata-Tarotové karty, Bible, Kabala, Archandělé a jejich poselství; Mystéria Egypta, Sumeru, Mayů; Bentnův model vesmíru, Proroctví aj.

Cyklus pravidelných přednášek v Třeboni na Bertinných lázních od roku 2008-cca 6 let-témata: Tarotové karty, Kabala, Symboly, Alternativní metody léčení aj.

Výstava obrazů a mandal v čajovně "Jedna báseň" v Praze v roce 2008-organizace akce a přednes poezie při vernisáži v rámci komponovaného hudebně-poetického pořadu Vodopád tónů a slov. Hudba Václav Švejdar, poezie Miroslav Faltus.

Třídenní esoterický festival Sofia spojený s výstavou  souboru mandal se stejnojmenným názvem (čakrový systém) v Českých Budějovicích v roce 2010-témata: Tarotové karty, Bachovy esence, Kineziologie, Feng-šuej aj.,  cca 13 přednášejících.

Taneční večer Afrodité a módní přehlídka svatebního studia Avalon-Kvintet swingový orchestru Českobudějovického rozhlasu-České Budějovice v roce 2010.

Taneční večer Afrodité a zvolení Miss Sahara-restaurace Sahara v Třeboni v roce  2010-vystoupení orientální tanečnice a Lázeňského šviháka.

Výstava Obrazů a mandal v roce 2009 v Třeboni ve výstavní síni Pod věží-organizace výstavy a přednes poezie při komponovaném pořadu Vodopád tónů a slov. Hudba Václav Švejdar, poezie Miroslav Faltus.

Vodopád tónů a slov-Třeboň 2010-Bertiny lázně-komponovaný hudebně-poetický večer-dramaturgie pořadu a přednes poezie Miroslava Faltusová. Hudba Václav Švejdar, poezie Miroslav Faltus.

Hudební vystoupení folkového dua Pedra a Mici v Českých Budějovicích v roce 2011-Art shop Babylon.

Vodopád tónů a slov-komponovaný hudebně-poetický večer-Třeboň 2011- Lázně Aurora-dramaturgie a přednes poezie Miroslava Faltusová. Hudba Václav Švejdar, poezie Miroslav Faltus.

Cyklus večerů z Rackových Cest-2013-Loutkové divadlo města Třeboně.

Natalie Kryžna-šanson

Kelská vinice-keltská a world hudba

Vodopád tónů a slov-hudebně-poetická kompozice

Gabriela Filippi-Chlapec, který viděl pravdu-divadelní představení

Jiří Mazánek-indická a tibetská hudba-sitár, tibetské mísy, indické strunné nástroje

Magická Praha-hudebně-poetická kompozice

Výstava obrazů, mandal a šperků Miroslava Faltuse-Praha 2014-galerie Art space a komponovaný hudebně-poetický večer Magická Praha-dramaturgie akce a přednes poezie Miroslava Faltusová. Hudba Václav Švejdar, poezie Miroslav Faltus.

Výstava obrazů a mandal Miroslava Faltuse-Olomouc 2014-Charita Olomouc-Bezbariérová tréninková kavárna Sv. Vincence.

Přednášková činnost Lázně Aurora a Beriny lázně-Třeboň 2015. Témata: Tarotové karty, Egyptská mystéria, Květ života, Ahnatonova mysterijní škola pravého oka Horova, Archandělé a sedm dní v týdnu, Vliv barev a drahých kamenů na zdraví člověka aj.

Cyklus večerů Surja Namaskara /pozdrav slunci/-2015-Lázně Aurora.

Divadelní představení Gabriely Filippi-Dar z nebes

♦ Koncert Pepa Nos

♦Koncert  Markéta Zdeňková kvartet

♦ Vodopád tónů a slov-hudebně-poetická kompozice

Přednáška Pavel Roško-Literární kavárna Měsíc ve dne-České Budějovice-2015-UFO a neznámé létající objekty, andělé světla.

Přednášková činnost Miroslavy Faltusové-Lázně Aurora a Bertiny lázně-Třeboň 2016. Přednášková činnost na lázních ukončena v únoru 2016. Témata: Tarotové karty, Egyptská mystéria, Květ života, Ahnatonova mysterijní škola pravého oka Horova, Archandělé a sedm dní v týdnu, Vliv barev a drahých kamenů na zdraví člověka aj.

♦♦

Cyklus koncertů Magické tóny Lyry-2016

21. 7. 2016 od 19. 00-Rasabihari devi dasi-indický tanec-Kongresový a kulturní dům Roháč-zrcadlový sál-Na sadech 349-Třeboň

Více o interpretce na www.rasabihari.com

♦♦♦

28. 7. 2016 od 19. 00-Přednáška Miroslava Faltusová

Tarotové karty a Egyptská mystéria

Kavárna Ardea-Rožmberská 37-Třeboň.

10. 8. 2016 od 19. 00-koncert Pepa a Lucie Nosovi-zámek Třeboň-malé zámecké nádvoří či v případě nepříznivého počasí Schwarzenberský sál.

Více o interprepretech na www.pepanos.cz

 

♦♦♦