DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

ART AGENCY FALTUSI

ART AGENCY FALTUSI

 Art agency Faltusi

Produkční společnost Art agency Faltusi byla založena Miroslavou Faltusovou v roce 2012, která měla již několikaleté zkušenosti s pořádáním různých kulturních akcí a proto se rozhodla dát své práci oficiální formu a charakter.

Art agency Faltusi má v současné době dva stálé zaměstnance a to Miroslavu Faltusovou, která se zabývá organizačními věcmi a přípravou kulturních akcí a Miroslava Faltuse, který se stará o administrativní a technické požadavky.

Agentura spolupracuje s několika externími spolupracovníky, kteří zajištují ozvučení akcí, catering a jiné služby dle požadavků klienta či dle charakteru vystoupení.

Produkční společnost nabízí pořádání pravidelných tanečních večerů , dále hudebně-poetických večerů či autorských čtení, módních přehlídek můžeme dodat i originální šperky, které vaši módní přehlídku obohatí, dále nabízíme pořádání divadelních představení, jak profesionálních tak i ochotnických souborů, estrád, diskuzních večerů, festivalů, výstav, přednášek a jiných podobně tématicky zaměřených akcí.