DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

ART AGENCY FALTUSI

NAKLADATELSTVÍ REZONANCE

   


Nakladatelství Rezonance

Nakladatelství  Rezonance je začínající nakladatelství. Bylo založeno v roce 2012. Vydává převážně tituly od autora Miroslava Faltuse, se kterým má podepsánu exklusivní smlouvu o zastupování, dále knihy začínajícím nadějným či již píšícím autorům.

Nakladatelství se snaží vyjít vstříc každému, kdo má punc originality a kapku moudrosti, každému, kdo má vybroušený jazyk a přirozený humor a kdo má také v sobě krapátko empatie a lidskosti, zkrátka každé můze....

Tématicky se zaměřujeme na beletrii (povídky, novely, romány, pohádky), dále na poezii, z odborné oblasti na ezoteriku, výtvarné umění či cestopisné publikace. Knihy tiskneme v malém nákladu cca do 100 ks, distribuci knih zajišťujeme na našich webech či u smluvních partnerů. Pokud by jste nám chtěli zaslat ke zhlédnutí váš rukopis, tak prosíme pouze elektronicky nejlépe v textovém editoru /wordu/ či formátu PDF.

Zároveň hledáme spolupracovníky, kteří by nám dále pomohli nejen s technickým provozem nakladatelství (korektury textů, grafická úprava knih), ale i s hledáním nových obchodních partnerů. Naše knihy jsou převážně tištěny na základě placené reklamy, neboť si v současné době z provozních a finančních důvodů nemůžeme dovolit větší produkci knih. Proto hledáme nadšence, kteří maji rádi literaturu a knihy, a pomohou nám rozjet tento projekt. Zároveň budeme vděčni i za jakoukoli nabídku placené reklamy do našich knih či sponzorský dar.

Číslo účtu u Komerční banky pro sponzorský dar či placenou reklamu:

43-755 680 0267/010

Nakladatelství Rezonance

Dukelská 133/1

Třeboň

379 01

tel. 776 134 124

www.artagencyfaltusi.cz

art.ag.faltusi@seznam.cz